چاپ کردن این صفحه
24 آبان 1393

نامه آیت الله کاظمینی بروجردی به آیت الله سیستانی

  نامۀ آیت الله کاظمینی بروجردی که خطاب به آیت الله سیستانی نوشته شده است جهت انتشار و ارسال در اختیار "فعالین حقوق بشر و دمکراسی در ایران"قرار گرفت شده است .متن نامه به قرار زیر می باشد:

   

   

  نامۀ آیت الله کاظمینی بروجردی که خطاب به آیت الله سیستانی نوشته شده است جهت انتشار و ارسال در اختیار "فعالین حقوق بشر و دمکراسی در ایران"قرار گرفت شده است .متن نامه به قرار زیر می باشد:

  خدمت آیت الله سیستانی، مرجع شیعیان

  سلام علیکم و رحمه الله و برکاته

  این پیشوای زندانی که مدت هفت سال در بندهای مختلف ولایت مطلقه  فقیه، در اسارت انواع شکنجه های روحی و جسمی  و خانوادگی قرار دارد از نوادگان  سید محسن اعرجی بغدادی  کاظمینی است که شما به وسعت و عظمت  ال اعرج در کشورهای اسلامی واقفید . پدرانم  به نص کتب رجالی وانساب از رهبران شیعه و مراجع مسلمین بوده اند. و علت مغضوب شدنم از ناحیه حکام مدعی شریعت، پایگاه عظیم اجتماعی و اقبال بدیع مردمی بوده بطوری که در مجالسم که در معرفت ائمه الهداه المهدین منعقد می گشت  دهها هزار نفر بدون اعلان رسانه های خبری گرد می آمدند و از اقیانوس الهیات و معنویات برخوردار می شدند .

  ولی از آنجا که بنده به تبع اجداد پاکم مخالف دین سیاسی بودم و خواستار جدایی دیانت از سیاست هستم به  قساوت و جنایت هر چه تمام تر رو به سکراتم و روزهای سختی را سپری می کنم که از دسترسی به دارو و درمان و وکیل محرومم.

  از آنجا که می دانم این دردنامه موثق تاریخ به دست شما نمی رسد آن را به صورت سر گشاده و به اوراق بهادار تقویم معاصر سپردم تا آیندگان به حقایق موجود در این انقلاب پی ببرند و از اخبار و اسرار پنهانی این رژیم مذهبی نما مطلع گردند .

  آیت الله سیستانی، جو تبلیغی حاکم  بر ایران  به گونه ای است که همگان تصور می کنند که شما حامی ملاهای درباری هستید و از فجایع جاری بر رعیت بی پناه حمایت می نمایید. امروز اهالی کشور امام زمان، در فقر و فلاکت غوطه ورند و میلیونها  ایرانی به خاطر نداری و نیاز، در بیماریهای مهلک و خطرناک دچار روزمرگی هستند. جوانان شیعه به خاطر اوج محرومیتها ی مالی و اعتقادی  و روانی در مسیر استحاله فکری قرار دارند و پایگاه اهل بیت عصمت و طهارت به سمت بدبینی به خدا و رسول و امامان غدیر حرکت می کند.

  مراحع تقلید موجود در مملکت، برخی حکومتی و نان خور استبدادند، که کاری جز تجلیل از ظلم و خفقان و فشار ندارند و بعضی نیز از سرنوشت آیت الله سید کاظم شریعتمداری عبرت گرفته و عبا برسرکشیده و در خلوتگاهشان مناجات می کنند. شما بگویید بر مقدرات فرزندان این آب و خاک عزیز چه می گذرد؟

  بزودی بر قبور عقاید حقه طایفه ناجیه، فاتحه خواهید خواند و عاصمه تشیع به موزه ای از حرارتهای فراموش شده علوی، فاطمی و مهدوی مبدل می گردد.

  سید حسین کاظمینی بروجردی

  ایران – تهران- زندان اوین

  تیرماه 1391- شعبان 1433

  منبع: //www.rsmw.org/hrdai.net/index.php@option=com_content&view=article&;id=963_3A1391-04-16-19-44-30&catid=1_3A2010-07-21-10-18-57&Itemid=4" target="" classname="">فعالین حقوق بشر و دمکراسی در ایران


   1391/04/16