تازه‌ها
اداره مهاجرت و پناهندگی شهر «زونگولداق» ترکیه قصد دیپورت کشیش «حکمت سلیمی» شبان پناهجوی ایرانی و خانواده‌اش به ایران را دارد.

ادامه مطلب...

در شرایطی که مردم در استان خوزستان در اعتراض به بی‌آبی و قطع برق دست به اعتراض زده‌اند چهار نوکیش مسیحی به نام‌های «علیرضا ورک شاه»، «محمد کائدگپ»، «اسماعیل نریمان‌پور» و «محمدعلی ترابی شنگری» به دادگاه احضار شدند.  

ادامه مطلب...

  به نظر می‌رسد همزمان با ادامه اعتراضان ضدحکومتی در ایران موج تازه‌ای از فشار بر مسیحیان نیز آغاز شده است که می‌تواند از نخستین پیامدهای انتصاب “غلامحسین محسنی اژه‌ای” به عنوان رئیس قوه قضائیه باشد.  

ادامه مطلب...

  با گذشت چهار دهه، هنوز هستند آن‌هایی که پزشک جوان لاغراندام و عینکی با دست‌های شفابخش را در بیرجند به یاد می‌آورند. پزشک جوانی که بیشتر وقت خود را صرف درمان رایگان و هم‌نشینی با فقرا و روستاییان بیرجند می‌کرد. ساده لباس می‌پوشید و به همان سادگی سخن…

ادامه مطلب...

  به گفته جامعه جهانی بهائی "پروپاگاندای حکومت ایران علیه بهائیان وارد مرحله جدیدی شده است". این جامعه از نهادهای بین‌المللی خواسته است حکومت ایران را برای "کارزار نفرت‌پراکنی" علیه بهائیان مورد بازخواست قرار دهند.  

ادامه مطلب...

  حسین حسن‌خانی، معلم بازنشسته و عضو مکتب قرآن در شهرستان مهاباد بازداشت و جهت اجرای حکم به زندان منتقل شد.  

ادامه مطلب...

  سینا کمالى سروستانی شهروند بهائی ساکن شیراز روز دوشنبه ۲۴ خردادماه توسط نیروهای امنیتی در مقابل منزل شخصی خود بازداشت و به مکان نامعلومی منتقل شد. مامورین پیش از بازداشت ضمن تفتیش منزل، تعدادی از لوازم شخصی وی را ضبط کرده و با خود بردند.  

ادامه مطلب...

درسا دهقانی، شهروند بهائی ساکن شیراز توسط نیروهای امنیتی در ایستگاه قطار این شهر بازداشت و به مکان نامعلومی منتقل شد.    

ادامه مطلب...

صفحه1 از59