تازه‌ها
  به گفته جامعه جهانی بهائی "پروپاگاندای حکومت ایران علیه بهائیان وارد مرحله جدیدی شده است". این جامعه از نهادهای بین‌المللی خواسته است حکومت ایران را برای "کارزار نفرت‌پراکنی" علیه بهائیان مورد بازخواست قرار دهند.  

ادامه مطلب...

  حسین حسن‌خانی، معلم بازنشسته و عضو مکتب قرآن در شهرستان مهاباد بازداشت و جهت اجرای حکم به زندان منتقل شد.  

ادامه مطلب...

  سینا کمالى سروستانی شهروند بهائی ساکن شیراز روز دوشنبه ۲۴ خردادماه توسط نیروهای امنیتی در مقابل منزل شخصی خود بازداشت و به مکان نامعلومی منتقل شد. مامورین پیش از بازداشت ضمن تفتیش منزل، تعدادی از لوازم شخصی وی را ضبط کرده و با خود بردند.  

ادامه مطلب...

درسا دهقانی، شهروند بهائی ساکن شیراز توسط نیروهای امنیتی در ایستگاه قطار این شهر بازداشت و به مکان نامعلومی منتقل شد.    

ادامه مطلب...

در خبری که “واتیکان نیوز” منتشر کرده آمده است که مقام‌های جمهوری اسلامی از یک راهبه کاتولیک ۷۵ ساله که نزدیک به سه دهه در بیمارستان بیماران جذامی تبریز خدمت کرده، خواسته‌اند ایران را ترک کند.  

ادامه مطلب...

جلسه دادگاه رسیدگی به اتهامات کیانا شعاعی، شهروند بهائی ساکن شیراز، صبح روز شنبه ۲۵ اردیبهشت ماه در دادگاه انقلاب شیراز برگزار شد. او در تاریخ ۱۵ اردیبهشت ماه طی ابلاغیه ای به این شعبه احضار شده بود.  

ادامه مطلب...

رضا زعیمی اوایل بهمن سال ۹۹ در دادگاه بدوی به یک سال و شش ماه حبس و دو سال منع خروج از کشور محکوم شد اما در دادگاه تجدید نظر حکم زندان او به ۹ ماه کاهش یافت.  

ادامه مطلب...

شیرکو سیاوشی و مهدی ابراهیم زاده، نوکیشان مسیحی اهل شهرستان سردشت توسط نیروهای امنیتی بازداشت و به مکانی نامعلوم منتقل شدند.

ادامه مطلب...

صفحه1 از58