تازه‌ها
24 آبان 1393

احضار مصطفی عبدی از دراویش گنابادی به دادگاه انقلاب تهران

مصطفی عبدی از دراویش گنابادی برای تاریخ ۲۸شهریور برای رسیدگی پرونده اتهامی وی به شعبه ۱۵دادگاه انقلاب تهران فراخوانده شد.

 

 

مصطفی عبدی از دراویش گنابادی برای تاریخ ۲۸شهریور برای رسیدگی پرونده اتهامی وی به شعبه ۱۵دادگاه انقلاب تهران فراخوانده شد.

به گزارش خبرنگار مجذوبان نور، طبق احضاریهٔ صادره برای آقای عبدی، در تاریخ ۲۸شهریور در جلسه‌ایی به ریاست قاضی صلواتی در شعبه ۱۵دادگاه انقلاب تهران به پرونده این درویش رسیدگی خواهد شد، همچنین اتهامات مندرج در این احضاریه اقدام علیه امنیت و عضویت در گروه انحرافی عنوان شده است.

آقای مصطفی عبدی از دراویش گنابادی است که در تاریخ ۱۳شهریور سال گذشته به همراه اعضا و پرسنل سایت مجذوبان نور بازداشت شد و پس از حدود یک ماه حبس در زندان اوین با قرار کفالت آزاد شد.

لازم به ذکر است که آقای عبدی قبلا نیز در تاریخ ۲۴تیر به دادگاه انقلاب احضار شده بود، اما به گفته قاضی پرونده به دلیل عدم حضور دادستان این جلسه به تعویق افتاد، همچنین به طور مشابه آقای مهران رهبری نیز در تاریخ ۲۰تیرماه از طرف قاضی صلواتی به دادگاه احضار شد که این جلسه نیز ضمن اینکه از حضور وکیل پرونده، آقای املشی جلوگیری به عمل آمد و به تعویق افتاد.

منبع: مجذوبان نور


 1391/05/10

 نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.