تازه‌ها
26 آذر 1396

جلسه نمایندگان سپاه با اسقف اعظم سیبوه سرکیسیان خلیفه ارامنه تهران

سپاه پاسداران تلاش می‎کند تا به بهانه استفاده از پروژه‎های فرهنگی و تبلیغاتی نفوذ بیشتری در بین ارامنه دست و پا کند و این فضا را شورای خلیفه‎گری در اختیار آنان می گذارد.

 

در ادامه پروژه کانالیزه کردن شورای خلیفه‎گری ارامنه توسط سپاه پاسداران، سروان احمد آبادی مسئول روابط عمومی امور جانبازان سپاه تهران به همراه قربانی مسئول بخش فرهنگ و قرآن روز چهارشنبه ۲۲ آذر ماه ۱۳۹۶ در دفتر سیبوه سرکیسیان خلیفه ارامنه تهران جلسه داشتند.
در این دیدار که کارن خانلری، نماینده ارامنه شمال هم حضور داشت دعوت شدند تا در مراسم ناهاری که از سوی سردار پاسدار یزدی فرمانده کل جدید سپاه تهران بزرگ برگزار خواهد شد، شرکت کنند.
در این دیدار نمایندگان سپاه از خلیفه ارامنه خواستند تا اجازه دهد برای صدابرداری و فیلمبرداری یک موزیک از محوطه کلیسای سرکیس مقدس برای ساخت موزیک ویدیو استفاده شود. همچنین توافق شده تا یک گروه سرود دعای ربانی و سرود کلیسایی میلاد عیسی مسیح را در کلیسای سرکیس مقدس اجرا نماید. این گروه سرود از بسیجیان هستند

 

در چند ماه گذشته توافقات زیادی در بخش فرهنگی و تبلیغاتی بین رهبران ارامنه و سپاه و نهادهای حوزوی صورت گرفته و این دیدار برای ادامه همان فعالیت‎هاست. اجرای سرودهای مسیحی و کلیسایی تحت عنوان اشتراکات مسیحیت و اسلام در نوع خود عجیب است.

منبع محبت نیوز

 نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.